دسته‌بندی نشده

نصاب سقف کشسان

سقفهای کشسان،آسمان مجازی،باریسول

شاید این اسامی به گوش شما رسیده باشد.همه این اسامی شامل یک نوع دکوراسیون میشود که به عناوین متفاوت شناخته میشود.
اما واقعیت امر اینست که این هم نوعی دکوراسیون است که چند سالی میشود جای خود را در صنعت مد دکور باز کرده،و با استقبال خوبی هم روبرو شده است.

از لحاظ تنوع رنگ و طرح،نا محدود بودن در متراژ اجرایی،نامحدود در اجرای ابعاد نا منظم،میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای دکوراسیون باشد.

تیم آموزشی دکوراتیو با گردهم آیی برترین مربیان و اساتید در زمینه آموزش و اجرای سقفهای کشسان(باریسول) ،سعی را بر این گذاشته است تا بتواند با آموزش صحیح و اصولی و تامین بهترین و با کیفیت ترین متریال در این زمینه
راه را برای ایجاد شغل و تامین درآمد برای هنرجویان،چه تازه وارد و چه کسانی که در زمینه اجرای کناف دستی داشته اند هموار نماید.

دوره های آموزشی سقفهای کشسان،
به صورت یک روزه و در دو تایم صبح و بعدازظهر،برگزار میشود.

در تایم صبح تا ظهر،هنرجو با انواع سقفهای کشسان (ترنس،لاکر،نورگذر،تک رنگ،پرینتی)
آشنایی با سازه کشی،آشنایی با نور پردازی(لامپهای ستاره ای،فیبر نور..)
ابزار کار،
به صورت تئوری آشنا میشود.

 

 

در تایم بعدازظهر،هنر جو با حضور در کارگاه آموزشی تجربیات خود را در نحوه ساز کشی،نحوه اجرای فیبر نوری،نحوه اجرای لامپ ستاره ای، نحوه نصب و اجرای سقفهای کشسان را بصورت عملی زیر نظر مربیان و اساتید حرفه ای کسب مینماید.

در مرحله آخر،هنر جو با حضور در پروژه های اجرایی تجربیات و معلومات خود را تکمیل کرده و آماده میشود که وارد بازار اجراییات سقفهای کشسان شود.

در نهایت تیم پشتیبانی این امیدواری و اطمینان را به هنرجو میدهد که در صورت لزوم به صورت تلفنی یا حضوری در صورت بروز مشکل برای هنرجو بر سر اجرای کار
راهنمایی های لازم را تا رفع مشکل با هنرجو داشته باشد.

تیم تهیه متریال هم اطمینان خاطر میدهد،بهترین نوع متریال را با نازلترین قیمت در کمترین زمان ممکن برای هنرجو فراهم نماید.

شما میتوانید برای نحوه ثبت نام و حضور در این کلاس آموزشی از طریق تماس تلفنی یا ثبت نام در سایت اطلاعات کامل را بدست بیاورید.

با آرزوی موفقیت برای شما

 

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *