دسته‌بندی نشده

دوره نصاب دکوراتیو کناف

دوره نصاب دکوراتیو کناف (نصاب صفحات روکش دار گچی)

چند سالی هست محصولی به بازار معرفی شده است که توانسته صنعت دکوراسیون اداری،تجاری،مسکونی را متحول سازد،محصولی به نام گچ برگ که اکثرا به نام کناف آنرا میشناسند.

کناف توانسته است با ورود خود به بازار مد دکور، بخاطر سهولت در اجرا،سرعت انجام کار،مانور طرح پذیری و….گچ بری های پیشین را از گردونه صنعت دکور خارج کرده و پیشتازی خود را به اثبات برساند.

گروه آموزشی دکوراتیو،سعی کرده با بهره گری از بهترین مربیان و اساتید در این زمینه،کلاسهای آموزشی اجرای انواع کناف را برگزار نماید.
از انواع اجرای کناف،اجرای طرح دکور با کناف میباشد.

کلاسهای آموزشی طرح دکور کناف به صورت نیمه خصوصی،با حضور ۴ الی ۵ هنرجو برگزار میشود، که شامل دو تایم صبح و بعد از ظهر میباشد.

در تایم صبح هنر جو با انواع متریال کناف،شامل گچ برگ،سازه،ابزار و…..زیر نظر مربی آشنا میشود،

در تایم بعدازظهر، هنرجو با حضور در کارگاه آموزشی زیر نظر اساتید با تجربه،نحوه برش سازه،برش گچ برگ،نحوه اجرای طرح مورد نظر،نحوه نصب گچ برگ اسکلت سازی با سازه و….. را بصورت کاملا حرفه ای آموزش میبیند.

مرحله آخر بصورت پشتیبانی گروه آموزشی برای هنرجو برگزار میشود،
بدین صورت که هر هنر جو به مدت یک هفته در پروژه های اجرایی حاضر شده و آموزشهای تکمیلی را به صورت تجربی و اجرای کار زیر نظر اساتید با تجربه انجام میدهد.

جهت ثبت نام و آگاهی از زمان برگزاری کلاسها میتوانید از طریق تماس تلفنی یا ثبت نام در سایت و واریز وجه ثبت نام اقدام نمایید.

آرزوی موفقیت برای شما

 

جهت ثبت نام روی اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *