قیمت کناف در اصفهان

قیمت اجرای کناف در اصفهان-قیمت کناف کاری سقف-کناف کار در اصفهان

قیمت اجرای کناف

کناف ازجمله المان های دکوراسیون جدیدی است که به تازگی به عنوان بخشی از خانه های مدرن پذیرفته شده است.آریا دکور اصفهان می تواند منزل شما را به یک منزل نو و شیک تبدیل کند.علاوه بر این امکان جذابی برای نورپردازی کم مصرف به شما خواهد داد.(قیمت اجرای کناف در اصفهان قیمت کناف کاری سقف-قیمت کناف -کناف کار در اصفهان)

(کناف) دکوربسیاری از خانه های امروزی را تشکیل داده است.

کناف اصفهان در واقع یک سری از صفحات روکش گچی یکپارچه است که به عنوان تزئینات سقف مورد استفاده قرار می گیرد.

کناف کاری در اصفهان و طراحی انواع آن خود یک هنر است که به شما کمک می کند تا سقف خود را به انواع شکل های مختلف تزئین کنید.

به عبارتی شاید بتوان کناف کاری سقف اصفهان را شکلی مدرن از گچ بری های قدیمی برای دکور منزل دانست. با این تفاوت که اولا کناف کاری در اصفهان حالت مدرن و زیبایی به منزل شما می بخشد .

از سویی دیگر امکان قرار دادن نورهای هالوژن و یا مخفی در آن ها وجود دارد و شما می توانید یک نور پردازی زیبا و خیره کننده در منزل خود داشته باشید.

قیمت اجرای کناف در اصفهان

مزایای استفاده از کناف
 • سرعت اجرای بالای کناف کاری.
 • مقاومت بالای کناف در برابر زلزله.
 • وزن کم و آسانی حمل و نقل.
 • اجرای ساده و خلاقانه توسط کناف کار اصفهان.
 • عایق حرارتی و صوتی مناسب برای منازل.
 • افزایش سطح مفید زیر بنا از طریق کناف کاری اصفهان.
 • امکان عبور لوله های تأسیساتی از دیوارها و سقف کاذب.
 • انعطاف پذیری و شکل پذیری خوب کناف.
 • ایجاد طرح های متنوع در دکوراسیون داخلی.
 • رنگ پذیری آسان کناف.
 • امکان دسترسی راحت به تأسیسات ساختمان توسط کناف کاری و سازگاری با محیط زیست و طبیعت را داراست.
کناف کار خوب در اصفهان دارای چه مشخصاتی است؟

کناف اصفهان به شرطی دارای تمامی مزایای بالاست که از طریق یک کناف کار خوب در اصفهان اجرا شود.

کناف کار ماهر در اصفهان قادر است تا در کمترین زمان ممکن کار را به بهترین شکل و ظریف ترین آن به انجام برساند.

مخصوصا اگر نقشه طراحی شده کناف اصفهان برای شما پیچیده باشد .شما به بهترین کناف کار در اصفهان برای اجرایی کردن این نقشه نیاز دارید.

برای پیدا کردن شماره تلفن کناف کار در اصفهان می توانید از طریق شرکت های عرضه کننده کناف از جمله آریا دکور اصفهان  اقدام کنید و یا از دوستان و آشنایان در این رابطه کمک بگیرید.

یکی دیگر از راه های پیدا کردن کناف کار اصفهان مراجعه به سایت های سفارش آنلاین آریا دکور اصفهان که در آن ها می توانید افراد بسیاری را که در این حوزه فعالیت دارند بشناسید و با خواندن نظرات دیگر کاربران و دیدن نمره آن ها تصمیم آگاهانه ای در این رابطه بگیرید.

لیست کناف کاران در اصفهان

قیمت اجرای کناف در اصفهان چگونه تعیین می شود؟

کناف اصفهان قیمت متفاوتی نسبت به گچ بری دارد و در واقع حتی کناف های متفاوت قیمت متفاوتی داشته و این به مسائل زیادی بستگی دارد.

هر چه اجرا کردن طرح شما سخت تر باشد قیمت کناف کاری در اصفهان برای شما بیشتر خواهد شد. از طرفی دیگر هزینه مصالح نیز در مسئله تعیین قیمت کناف کاری اصفهان نقش بزرگی ایفا می کنند.

کناف در بازار اصفهان با چه قیمتی ارائه می‌شود؟

کارشناس قیمت گذاری اجرای کناف در اصفهان

قیمت اجرای کناف

کارشناس اتحادیه کناف

قیمت اجرای کناف در اصفهان به عوامل زیر بستگی دارد:

یکی از سوالات بسیار مهم در مورد کناف قیمت نصب و اجرای آن و عوامل موثر بر تعیین قیمت کناف است.

معمولا اغلب مشتریان یکی از اولین سوالاتی که از ما میپرسند این است که قیمت هر متر کناف چقدر است؟

برای این سوال نمیتوان جواب کاملا دقیقی داد اما واقعیت این است که عوامل مختلفی بر قیمت تمام شده کناف تاثیر گذارند.

پیمانکار برای تعیین قیمت دقیق نصب و اجرای کناف باید از محل مورد نظر بازدید نموده و اطلاعات اولیه در اختیار وی قرار گیرد. مهمترین عوامل موثر بر تعیین قیمت نصب و اجرای کناف عبارتند از:

1.نوع کار

بسته به نوع کار انجام شده یعنی انبوه سازی یا بازسازی ساختمان قیمت کناف متغیر است. قیمت گذاری کناف برای بازسازی منازل یا خانه های تک واحده تفاوت از قیمت نصب و اجرای کناف در پروژه های بزرگ انبوه سازی و مجتمع های ساختمانی است.

2.ابعاد کار

یکی از عوامل بسیار موثر در تعیین قیمت دقیق کناف ابعاد و حجم کار صورت گرفته است. هر چه اندازه و متراژ کناف اجرا شده در یک واحد خاص بیشتر باشد قیمت کمتری برای آن در نظر گرفته میشود ولی هر چه حجم کار کمتر باشد قیمت انجام کار بیشتر خواهد بود.

3.ارتفاع محل

ارتفاع محل نیز در قیمت نصب و اجرای کناف موثر است. هر چه ارتفاع دیوار کناف شده بیشتر باشد قیمت تمام شده نصب و اجرای کناف در واحد مورد نظر نیز افزایش می یابد.

4.کاربرد و نوع کناف

با توجه به اینکه شما کناف را برای چه هدفی نصب کرده باشید قیمت آن متفاوت خواهد بود. برای مثال نصب کناف های ساده که تنها به عنوان نقش یک پوشش معمولی را دارند قیمت کمتری نسبت به نصب کناف های دکوراتیو و پیچیده خواهد داشت.

در واقع برای نصب کناف های دکوراتیو میزان پرت مصالح و اجرت نصب و اجرت بتونه کاری طبیعتا افزایش خواهد یافت. کناف های دکوراتیو با گوشه های تیز یا خطی قیمت کمتری نسبت به کناف های دکوراتیو دارای انحنا خواهند داشت.

5.ضخامت پانل

ضخامت پانل نیز در میزان قیمت تمام شده کناف تاثیرگذار است. معمولا برای سقف کاذب کناف، ضخامت استاندارد پانل ها 12 میل بوده و برای پیشانی قوس ها میتوان از پانل های 9.5استفاده کرد.

6.نوع مصالح به کار رفته

نوع مصالح به کار رفته در ساخت و اچجرای کناف از عوامل مهم دیگر در تعیین قیمت کناف است. بهتر است هنگام سفارش کناف نوع مسالح مصرفی را از پیمانکار بپرسید تا از قیمت آن اطلاع حاصل کنید.

7.عوامل دیگر

عوامل دیگری نیز در قیمت تمام شده کناف تاثیرگذار است که از مهمترین آنها میتوان درزگیری یا عدم درزگیری کار کناف، هزینه جابجایی، نصب کناف برای دیوار یا سقف کاذب ، ماستیک سطح یا عدم وجود آن  و … اشاره کرد.

 

قیمت کناف در اصفهان اجرای کناف در اصفهان قیمت اجرای کناف در اصفهان کناف کار در اصفهان بهترین کناف کار در اصفهان کارشناس قیمت گذاری در اصفهان کناف کاری سقف قیمت کناف قیمت محصولات کناف

 

دوستان عزیزی که محصولات کناف را از سایت خریداری کرده اند و درآموزشگاه آریادکور اصفهان ثبت نام شده اند ازاین قسمت پیگیری
زمان آزمون خود را انجام دهند.  آزمون فنی و حرفه ی

2 دیدگاه در “قیمت اجرای کناف در اصفهان-قیمت کناف کاری سقف-کناف کار در اصفهان

 1. Kii Arens گفت:

  Great content! Keep up the good work!

  1. حجت گفت:

   Thank you very much

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *